piątek, 16 czerwca 2017

Recenzja smakołyków MrDooNa samym początku chce was przeprosić za to, że trochę nas nie było. Związane było to z moją wycieczką do Krakowa i kilkoma innymi sprawami. Na szczęście teraz już jesteśmy i powracamy z recenzją smakołyków od Krakvet.                                   Co pisze producent?

,,MrDoo to pyszna przekąska, stworzona z myślą o wszystkich psach, bez względu na ich rasę czy wiek. Skład tego przysmaku bogate źródło mięsa, co sprawia, że produkt jest w pełni zdrowy i zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
Dodatkowo, przysmak nie zawiera żadnych sztucznych dodatków ani zbóż, które mogłyby obciążać żołądek Twojego pupila. Dzięki temu MrDoo jest wyjątkowym pomysłem na przepyszny, pełen białka, witamin i minerałów smakołyk dla Twojego psa.''

Skład smakołyków Mrdoo

Smakołyki możemy podzielić na 7 różnorodnych smaków. Dzięki właśnie tak dużej ich liczbie każdy pies  znajdzie coś dla siebie. Sam skład Mrdoo jest bardzo krótki i opiera się na najlepszych składnikach potrzebnych dla psa. Smakołyki posiadają ok.97% mięsa.

Chicken strip 


Skład:
kurczak 96.8%
sól 0.2%
gliceryna 1.5%
sorbitol 1.5%

Chicken


Skład:
kurczak 96.8%
sól 0.2%
gliceryna 1.5%
sorbitol 1.5% 

Duck Breast 


Skład: 
kaczka 96.8%
sól 0.2%
gliceryna 1.5%
sorbitol 1.5%

Chicken and cheese


Skład:
kurczak 96.8%
sól 0.2%
ser 1.5%
sorbitol 1.5%

Chicken and codfish 


Skład:
kurczak 53.3%
sól 0.2%
skrobia 2%
gliceryna 2%
dorsz 41.5%

Dogbone twined with chicken 


Skład:
kości 55%
kurczak 42.8%
sól 0.2%
sorbitol 2%

Moja opinia 

Jedną z zalet smakołyków jest to że bardzo łatwo je przełamać na mniejsze części. Jest  to ogromne ułatwienie gdyż w niektórych podobnego typu smakołykach musiałam używać większej siły lub nożyczek. Dużym plusem jest także strunowe zamknięcie dzięki któremu jedzenie szybko się nie zmarnuje i podczas podróży nie wysypie. Jeśli powąchamy smakołyki to nie poczujemy dużego nieprzyjemnego zapachu. Dla Belli każdy smak z 7 smakołyków smakował jednak dogbone twined with chicken najmniej. Cena za 80g wynosi 11.90 jak dla mnie jest ona adekwatna do składu. Niektóre po zostawieniu z psem sam na sam zajmowały mu klika minut czasu. Przydatne są one bardzo w czasie jazdy samochodem. Suka podczas niej co jakiś czas je smakołyki i zajmuje się nim zamiast jazdą autem. 
Plusy i minusy 

+nie brudzi rąk
+zapięcie strunowe
+nie wydziela nieprzyjemnego zapachu
+łatwo można podzielić na małe kawałki
+różnorodne smaki
+skład
+cena
+estetyka opakowania

-nie znaleziono

Smakołyki można kupić w sklepie Krakvet.
Cena: 80g za 11.90zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz